Analiza-oferty-dla-klientów-indywidualnych-Banku-Smart

Na rynku bankowym jest coraz większa konkurencja: powstają nowe banki, trwa ostra rywalizacja o klientów. Jak na tym tle wygląda oferta nowego banku, jakim jest Smart Bank?

Bank Smart jest pierwszym Europejskim Dyskontem Finansowym, powołanym w celu obsługi milionów Europejczyków przemieszczających się po krajach unijnych. Bank mobilny, jakim jest Smart Bank, czuwa nad obsługą finansową wszystkich przebywających w Polsce Europejczyków, a także klientów z Polski.

Bankowość mobilna

Smart Bank jest bankiem mobilnym, do którego produktów oraz usług bankowych klienci mają dostęp za pośrednictwem urządzeń mobilnych, takich jak telefon, smartfon czy tablet. Nie trzeba tłumaczyć, jakie to udogodnienie. Poza tym bankowość mobilna to niedaleka przyszłość. Już teraz w niektórych bankach można mówić o stosowaniu bankowości mobilnej. Smart Bank bywa nazywany bankiem przyszłości.

Smart Konto za zero

Konto w Smart Banku może założyć każdy, kto chciałby mieć jak najkorzystniejsze konto bankowe, dostępne przez telefon komórkowy, smartfon czy tablet. Konto można założyć przez smartfon. Jest ono praktycznie darmowe. W banku nie płaci się za założenie i obsługę tego konta. Można otrzymać bezpłatną kartę debetową. Wypłat gotówki na całym świecie można dokonywać bez ponoszenia kosztów. Do tego właściciel konta może liczyć na bezpłatne przelewy i zlecenia stałe oraz na pełen serwis transakcyjny w smartfonie. Hasło przewodnie tego banku dotyczące kont bankowych brzmi: „Konkurencja opłaca celebrytów. My dajemy konto bez opłat”.

Darmowa Karta Płatnicza

Karta Visa w Smart Banku jest praktycznie darmowa, ponieważ właściciel konta bankowego nie zapłaci ani grosza za jej wydanie, bank nie przewiduje żadnych opłat miesięcznych za korzystanie z niej, wypłaty z bankomatów na całym świecie z jej wykorzystaniem są bezpłatne, bank nie pobiera prowizji za wypłatę gotówki za pomocą usługi cashback. To nie wszystko, bowiem za pomocą karty do Smart Konta można płacić za zakupy w kraju oraz za granicą (również zbliżeniowo). Można też płacić tą kartą w Internecie.

Najważniejsze usługi za darmo

Decydując się na Smart Konto, należy zapoznać się z opłatami za najważniejsze usługi w tym banku. Otóż za otwarcie i prowadzenie konta nic nie zapłacimy, za przelewy – 0 zł, za wydanie i używanie karty płatniczej – 0 zł, za wypłaty ze wszystkich bankomatów – 0 zł i również 0 zł za realizację zlecenia stałego. Wysokość pozostałych opłat można sprawdzić w tabeli prowizji i opłat bankowych.

Do 150 tys. zł na dowolny cel

Tyle proponuje Smart Bank swoim klientom. Kredyt można załatwić, nie wychodząc z domu, poprzez usługę mobilną, a środki finansowe mogą być dostępne nawet w ciągu 24 godz. Bank nie żąda przy tym ubezpieczenia kredytu, kredyt jest na korzystnych warunkach i – jak twierdzi bank – bez żadnych haczyków. Oczywiście, nie można bazować na ofercie reklamowej. Najlepiej dokładnie sprawdzić wszystkie warunki kredytowe oraz jego koszt. Bank dopuszcza wybór liczby rat. To ważna informacja dla potencjalnych klientów.